Tai Chi ve Qigong Temelleri Eğitmenlik Eğitimi

Zendo Akademi ve kurucu eğitmeni Uğur Başak Arpacıoğlu, ustası Sifu Wing Cheung’a ait olan Uluslararası Tai Chi Qigong & Feng Shui Enstitüsü’nün Türkiye temsilcisi olarak Wing Cheung’un yetkili kıldığı eğitimleri ve kendisinden onaylı sertifikasyonları yapmaktadır.

Tai Chi ve Qigong Temel Seviye Eğitmenlik Eğitimlerimiz 2015 yılından beri yapılmaktadır.

Güncel olarak sürecin nasıl işlediğini ve içeriklerini aşağıdaki linklerden okuyabilirsiniz:

2021 Güz ve Kış Döneminde açılan online gruplarla 1-2-3-4.Modüllere katılan ve çalışmalarına devam ederek süreci yetkinlikle başarıyla tamamlayan adaylar, uzmanlaşma/temel eğitmenlik eğitiminin 5-6-7-8.Modüllerine yüzyüze Çeşmeköy’de 2021 Yaz-Güz döneminde katılabilirler.

8. Modül sonundaki gelişim durumları uygun olan adaylar temel eğitmenlik eğitiminin son tamamlayıcı kampı olan 9. buluşmaya katılmaya ve değerlendirme sınavlarına girmeye hak kazanırlar.

20 Mart 2021’de başlayacak 1. Modül yeni grup açılışı ile 4 modüllük Tai Chi Qigong Temelleri eğitimi ile bu YOL’a adım atabilirsiniz.

Tüm detayları bu linkten okuyabilirsiniz: http://www.zendoakademi.com/tai-chi-qigong-temelleri-online/


Geçen 2020 Yaz döneminde Çeşmeköy’de yüzyüze yapılan 1-2-3-4.Modüllere katılan ve çalışmalarına devam ederek süreci yetkinlikle başarıyla tamamlayan adaylar, uzmanlaşma/temel eğitmenlik eğitiminin 5-6-7-8.Modüllerine yüzyüze Çeşmeköy’de 2021 Yaz-Güz döneminde katılabilirler.

8. Modül sonundaki gelişim durumları uygun olan adaylar temel eğitmenlik eğitiminin son tamamlayıcı kampı olan 9. buluşmaya katılmaya ve değerlendirme sınavlarına girmeye hak kazanırlar.

Uzmanlaşma / Eğitmenlik eğitimine katılmak isteyenler Tao Yolu teorik felsefi temeller birinci seviye eğitimini almak zorundadırlar ve 20 Ocak 2021’de açılacak gruba katılabilirler. http://www.zendoakademi.com/taoyolu/

2019-2020 dönemi İstanbul’da yüzyüze yapılan eğitim detayları için: http://www.zendoakademi.com/temelegitmenlikegitimistanbul/

2019-2020 İzmir’de yüzyüze yapılılan eğitimin detayları için: http://www.zendoakademi.com/temelegitmenlikegitimiizmir/