TAO YOLU online teorik eğitimleri yeni grup açılıyor !

“TAO YOLU” online teorik eğitimleri yeni grubu tanışma ve başlangıç dersi 5 Temmuz 2018 Perşembe saat : 21:00

TAO YOLU online dersleri, Tao felsefesini, Taoist ve bazı diğer uzakdoğu öğretilerini, Tao’nun hareketteki uygulaması olan Tai Chi ve Chi Gong’un bilgeliğini aktarmayı, böylece zihinsel bilgilerin – bedensel uygulamaların – spiritüel gelişimin bütünleştirilmesine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Online dersleri kaçırırsanız, kayıtlardan tekrar izleyebilirsiniz, gecikirseniz de katılabilirsiniz. İnternet erişiminizin olduğu herhangi bir yerden bilgisayar veya cep telefonunuzla takip edebilirsiniz.
Ayrıca iki ayda bir yapacağımız uygulamalı çalışmalarımız, size teorik eğitimlerinizi derinleştirme ve CHI uygulamaları yönünüzü de geliştirme imkanı sunacaktır.

Daha detaylı bilgi için  basakarpacioglu@gmail.com adresine isim, soyad, telefon numaranızı ve sorularınızı içeren bir e-mail gönderiniz.

EĞİTİM PROGRAMI :
BİRİNCİ SEVİYE : ZİHİNSEL VE FİZİKSEL BÜTÜNLÜK İÇİN TAO ÖĞRETİLERİ , Göğün Tao’su / İnsan’ın Tao’su / Yerin Tao’su.
Eğitim süreci: 5 AY , Her hafta bir ders, toplam 20 ders

 

 

Ayrıca ; online dersleri desteklemek üzere, 2 ayda bir fiziksel ve uygulamalı bir çalışma buluşması yapılacak, bunların tarih, zaman ve mekanı daha sonra duyurulacaktır.  Bu çalışmalar, Teorik işlenen konuları pekiştirecek CHI Gong ( yaşam enerjisi) ve Tai Chi çalışmaları içerecektir. Her seviyenin sonunda inziva kampı yapılacaktır. ( Katılım zorunluluğu yoktur.)

Birinci Seviyeyi tamamlayanlar isterlerse ikinci seviye eğitimlere devam edebilirler.

İKİNCİ SEVİYE : BİLGİNİN TAO’SU, Zihinsel Tai Chi
Eğitim süreci: 5 AY, Her hafta bir ders, toplam 24 ders

Eğitimleri tamamlayanlara Zendo Akademi TAO YOLU TEORİK EĞİTİMİ katılım belgesi verilecektir.

DERSLERE KİMLERİN KATILMASI TAVSİYE EDİLİR  ?
* Işlenecek konularla ilgili ve meraklı olmak ( Kadim Bilgelik, Hermetik öğretiler, ezoterizm, uzakdoğu felsefeleri, mitoloji, semboloji, astroloji… vb )
* Ve/ veya uygulamalı olarak tai chi, chigong, yoga, enerji vb çalışıyor olmak.

Bu eğitimlerin dışında pratik Chigong ve Tai Chi temel seviye eğitmenlik eğitimi yeni sınıfı da açılacaktır ve detayları yakında duyurulacaktır. Eğitmenlik eğitimine katılmak isteyenlerin TAO YOLU online eğitimlerine katılması gerekmektedir.

Üst Benliklerimize, Evrensel Enerjiye, Evrensel Zihine, Birlik’e, BİR’e …. doğru dönüşüm yolculuğumuzda Işık ve Bilgeliğin çoğalması niyeti ve sağlıklı dengeli bir yaşam dilekleriyle…