TAO YOLU teorik eğitimleri

ZENDO AKADEMİ “TAO YOLU” teorik eğitimleri internet üzerinden sanal sınıf uygulamasıyla başlıyor… Ücretsiz tanıtım günlerini kaçırmayın..

TAO YOLU dersleri, Tao felsefesini, Taoist ve bazı diğer uzakdoğu öğretilerini, Tao’nun hareketteki uygulaması olan Tai Chi ve Chi Gong’un bilgeliğini aktarmayı, böylece zihinsel bilgilerin – bedensel uygulamaların – spritüel gelişimin bütünleştirilmesine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Üst Benliklerimize, Evrensel Enerjiye, Evrensel Zihine, Birlik’e, BİR’e …. doğru dönüşüm yolculuğumuzda Işık ve Bilgeliğin çoğalması niyeti ve dilekleriyle…

Eğitimin içeriğinin ve ders programının detaylı olarak anlatılacağı 1 saatlik tanıtım dersi 18 Nisan 2018 Çarşamba ve 19 Nisan 2018 Perşembe saat : 21:00 de iki kez yapılacaktır. Katılım ücretsizdir.
Kontenjan her tanıtım için 20 kişiyle sınırlıdır. Bu tanıtımlardan birine katılmanız yeterlidir.

Tanıtım dersine rezervasyon için 17 Nisan Salı saat 23:00e kadar basakarpacioglu@gmail.com adresine Isim, soyad, telefon numaranızı ve hangi tarihteki tanıtıma katılacağınız bilgilerini içeren bir e-mail gönderiniz.

Tanıtım sonrasında derslere kayıt olabilirsiniz.

DERSLERE KİMLER KATILABİLİR ?
1. Işlenecek konularla ilgili biraz altyapı, temel bilgilere aşina olmak veya Kadim Bilgelik. Hermetik öğretiler, ezoterizm, uzakdoğu felsefeleri, mitoloji, semboloji, astroloji… vb gibi alanlarla ilgili, araştırıyor, çalışıyor olmak.
2. Ve/ veya uygulamalı olarak tai chi, chigong, yoga, enerji vb çalışıyor olmak.
3. Tanıtım dersine katılmış olmak.

Tanıtım dersine katıldıktan sonra derslere başlamak isteyenlerin, kayıt olmak için bu eğitime katılım niyetini, kısa biyografisini ve iletişim bilgilerini yazdığı bir başvuru mektubu göndermesi rica olunur. Maiinizde sorularınız varsa ekleyebilirsiniz.

BAŞLANGIÇ : İlk dersin 24 Nisan Salı akşamı 21:00’de yapılması planlanmıştır ve dersler salı akşamları devam edecektir.
Sınıf kontenjanı 20 kişidir. Kontenjanın dolması durumunda haftaiçi başka bir akşam bir sınıf daha açılabilir.

EĞİTİM PROGRAMI :
BİRİNCİ SEVİYE : TAO YOLU , ZİHİNSEL VE FİZİKSEL BÜTÜNLÜK İÇİN TAO ÖĞRETİLERİ , Göğün Tao’su, İnsan’ın Tao’su, Yerin Tao’su.
Eğitim süreci: 5 AY , Her hafta bir ders, toplam 20 ders

İKİNCİ SEVİYE : BİLGİNİN TAO’SU, Zihinsel Tai Chi
Eğitim süreci: 5 AY, Her hafta bir ders, toplam 24 ders

Eğitim içeriğinin daha geniş detayları tanıtım dersinde aktarılacaktır.

Online dersleri desteklemek üzere, 2 ayda bir fiziksel bir buluşma yapılacak. Bu buluşmaların tarih, zaman ve mekanı daha sonra duyurulacaktır. Yüzyüze fiziksel toplanma şeklinde olacak aylık buluşmalar Teorik ve Pratik (Uygulamalı CHI pratikleri, Tai Chi Chi Gong ) dersleri içerecek. Her seviyenin sonunda ayrıca bir inziva kampı yapılacaktır .

Online dersleri kaçırırsanız, kayıtlardan tekrar izleyebileceksiniz. Gecikirseniz de katılabileceksiniz..
Aylık buluşmalara katılmanız teorik eğitimlerinizi derinleştirecek ve CHI uygulamaları yönünüzü de geliştirecektir. Katılım zorunluluğu yoktur.

Eğitimlerin her seviyesini tamamlayanlara Zendo Akademi katılım belgesi verilecektir.

Bu eğitimlerin dışında pratik Chigong ve Tai Chi temel seviye eğitmenlik eğitimi yeni sınıf Mayıs 2018 de açılacaktır ve detayları yakında duyurulacaktır.