TAO YOLU online eğitimleri temel seviye

TAO YOLU temel seviye online teorik eğitimleri yeni grup açılıyor !

Evreni enerji boyutunda da algılıyorum/yaşıyorum/ anlamak istiyorum diyorsanız, enerji vb konularla ilgileniyorsanız, makro-mikro biyolojik boyutlararası etkileşimleri kavramak istiyorsanız, Evren, Doğa, Insan, Dna, Atom gibi farklı titreşim planlarında ortak sistemde işleyen fizik metafizik dinamik matematik evrensel enerji yasalarının dilini bu eğitimle ANlayabilir, doğal sağlığın (ruh zihin beden) enerji (chi, ki, prana) dengesiyle bağıntılarını kurabilir, bilgilerinizi ve deneyimlerinizi birleştirebilirsiniz.  💥☯️💥

“TAO YOLU” temel seviye online eğitimin ilk dersi 7 Şubat 2019 Perşembe akşamı saat : 21:30’de

Zihinsel bilgilerinizi, bedensel farkındalık çalışmalarınızı ve spiritüel gelişiminizi bütünleştirmeye katkı sunan TAO YOLU online  eğitimlerimiz, Tao ve Zen felsefesini ve diğer uzakdoğu öğretilerinin kadim bilgeliğini aktarmayı, Tao/ Zen öğretilerini bedensel farkındalık çalışmalarıyla bütünleştirmeyi amaçlamaktadır.Derslerde işlenecek konular Tai Chi ve/veya Qigong bilmeyi gerektirmemektedir. Işlenecek konularla ilgili ve meraklı olmanız yeterlidir. (Kadim Bilgelik, Taoist felsefe, Hermetik öğretiler, ezoterizm, teozofi, uzakdoğu felsefeleri, mitoloji, semboloji, astroloji… gibi )

Uygulamalı olarak tai chi, chigong, yoga, enerji çalışmaları yapıyorsanız bütünleştirici ve destekleyici olacaktır.

Online dersleri kaçırırsanız, kayıtlardan tekrar izleyebilirsiniz, gecikirseniz de katılabilirsiniz. İnternet erişiminizin olduğu herhangi bir yerden bilgisayar veya cep telefonunuzla takip edebilirsiniz.

BİRİNCİ SEVİYE : TAO YOLU , ZİHİNSEL VE FİZİKSEL BÜTÜNLÜK İÇİN TAO ÖĞRETİLERİ

Göğün  Tao’su  – İnsan’ın Tao’su –  Yerin Tao’su

Eğitim sürci:  5 AY , Her hafta bir ders, toplam 20 ders

HER HAFTA Perşembe akşamları 2 saatlik ders ile AYLIK 4 ders

Kayıt olmak ve/veya bilgi almak için:  zendo@zendoakademi.com  adresine isim, soyad, telefon numaranızı ve sorularınızı içeren bir e-mail göndermeniz rica olunur.

Kayıt olmak isteyenlere hesap numarası bildirilir, ilk ay ödemesiyle kaydınız tamamlanmış olur. Sonrasında size online sınıf sistemi ile ilgili gerekli bilgilendirmeler yapılır.

TAO YOLU – BİRİNCİ SEVİYE DERS KONULARI (Ders başlıklarından bazıları aşağıda verilmiştir, daha detaylı eğitim programı başvuranlarla paylaşılacaktır. ) 

ZİHİNSEL VE FİZİKSEL BÜTÜNLÜK İÇİN TAO ÖĞRETİLERİ 

Her şeyin titreşim halinde olduğu evrende, bu dünyada ve bu bedende dengeyi sağlamanın ve bütünleşmiş bir yaşam sürdürebilmenin anahtarları

TAO felsefesi

Taoist öğretiler: Tao Te Ching vb. uzakdoğu öğretileri

Çin kozmogonisi , Evrenin Tao’su

Yin-Yang öğretisi

I Ching, Bagua, 8 Trigram

Martial Arts

İç güç, içsel güç, dingin güç

Taoist pratikler: Qigong, Neigong , Tai Chi

Chi Gong çalışmalarının amacı:  Enerji, Chi , Prana , Kozmik enerji , Işık bedenimiz, Elektrik, Manyetizma

Zihinsel Tai Chi – Zihin eğitimi neden önemli ?

Tai Chi öğretisi ile yaşamda zıt kutupların dengesi

İç yaşam – Dış yaşam dengesi = Spritüel yol ve yaşam yolu entegrasyonu

Hareket, titreşim, enerjinin türleri

5 Element – Wu Hsing öğretisi

Bioenerjetik ilkeler

Nefes, önemi, zihin-nefes- beden bütünlüğü

Çakralar, Chi ve meridyenler

Bilimsel olarak Chi : Entropi, Heisenberg belirsizlik ilkesi, Tesla… vb.

Sağlık nedir ? Doğal sağlık, Bütünsel sağlık

Neden hastalanırız ? Hastalık ne anlama gelir ?

ve diğer konular………..

PRATİK QİGONG VE TAİ CHİ BULUŞMALARI :  Online dersleri desteklemek üzere, 2 ayda bir fiziksel ve uygulamalı bir çalışma buluşması yapılacak, bunların tarih, zaman ve mekanı daha sonra duyurulacaktır. Bu çalışmalar, Teorik işlenen konuları pekiştirecek CHI Gong ( yaşam enerjisi) ve Tai Chi çalışmaları içerecektir. Her seviyenin sonunda inziva kampı yapılacaktır. ( Katılım zorunluluğu yoktur. Buluşmaların ilave ücreti de yoktur.)

Birinci Seviyeyi tamamlayanlar isterlerse ikinci ileri seviye eğitimlere devam edebilirler.

Üst Benliklerimize, Evrensel Enerjiye, Evrensel Zihine, Birlik’e, BİR’e …. doğru dönüşüm yolculuğumuzda Işık ve Bilgeliğin çoğalması niyeti ve sağlıklı dengeli bir yaşam dilekleriyle…

Sevgiyle, ışıkla

Başak Arpacıoğlu,

0 555 255 50 08, ZENDO AKADEMİ , www.zendoakademi.com

Tao Yolu Eğitimleri ® , tescilli marka Zendo Akademi’ye aittir. 

#enerji #chi #ki #prana #elektrik #manyetizma #bioenerji #evren #tesla #qi #quantum #foton #atom #titresim #frekans #rezonans #taichi #tao #yol #zen #zenmind #uzakdoğu #ortaasya #öğreti #felsefe #bilgelik #ruhzihinbeden #cintibbi #onlineders #uzaktaneğitim