TAO YOLU online eğitimleri temel seviye yeni grup başlıyor !

Evreni enerji boyutunda da algılıyorum/yaşıyorum/ anlamak istiyorum diyorsanız, enerji vb konularla ilgileniyorsanız, makro-mikro biyolojik boyutlararası etkileşimleri kavramak istiyorsanız, Evren, Doğa, Insan, Dna, Atom gibi farklı titreşim planlarında ortak sistemde işleyen fizik metafizik dinamik matematik evrensel enerji yasalarının dilini bu eğitimle ANlayabilir, doğal sağlığın (ruh zihin beden) enerji (chi, ki, prana) dengesiyle bağıntılarını kurabilir, bilgilerinizi ve deneyimlerinizi birleştirebilirsiniz.  💥☯️💥

Ücretsiz tanıtım dersi 8 Nisan 2020, Çarşamba, saat : 21:30 – 22:30

İlk ders : 15 Nisan Çarşamba, 21:00-23:00 ve her hafta aynı gün aynı saatte, toplam 20 ders , 5 ay sürer.

Zihinsel bilgilerinizi, bedensel farkındalık çalışmalarınızı ve spiritüel gelişiminizi bütünleştirmeye katkı sunan TAO YOLU online  eğitimlerimiz, Tao ve Zen felsefesini ve diğer uzakdoğu öğretilerinin kadim bilgeliğini aktarmayı, Tao/ Zen öğretilerini bedensel farkındalık çalışmalarıyla bütünleştirmeyi amaçlamaktadır.Derslerde işlenecek konular Tai Chi ve/veya Qigong bilmeyi gerektirmemektedir. Işlenecek konularla ilgili ve meraklı olmanız yeterlidir. (Kadim Bilgelik, Taoist felsefe, Hermetik öğretiler, ezoterizm, teozofi, uzakdoğu felsefeleri, mitoloji, semboloji, astroloji… gibi )

Uygulamalı olarak tai chi, qigong, yoga, enerji çalışmaları yapıyorsanız bütünleştirici ve destekleyici olacaktır.

Eğitmenimiz Uğur Başak Arpacıoğlu ile Tai Chi & Qigong çalışıyorsanız veya çalışmaya başlayacaksınız, bu teorik eğitimlere katılmanız özellikle tavsiye edilir. 

BİRİNCİ SEVİYE : TAO YOLU EĞİTİMİ

HER HAFTA Çarşamba akşamları , 21:00-23:00 arasında dersler, ayda 4 ders. 5 aylık eğitim süreci, toplam 20 ders. 

ÜCRET: 
Aynı eğitimin önceki ücreti 400 tl idi, içinden geçtiğimiz durumlar nedeniyle aylık 250 tl dır. Her 4 derste bir aylık ödenir.  ( Eğitimin toplam ücreti 5 ay=1250 tl ediyor.) 

Kayıt olmak için:  zendo@zendoakademi.com  adresine isim, soyad, telefon numaranızla e-mail ile veya 0555 2555008 whatsup no’ya başvurmanız rica olunur. 

Kayıt olmak isteyenlere hesap numarası bildirilir, ilk ay ödemesiyle kaydınız tamamlanmış olur. Sonrasında size online sınıf sistemi ile ilgili gerekli bilgilendirmeler yapılır.

Online dersleri kaçırırsanız, kayıtlardan tekrar izleyebilirsiniz, gecikirseniz de katılabilirsiniz. İnternet erişiminizin olduğu herhangi bir yerden bilgisayar, tablet veya cep telefonunuzla takip edebilirsiniz.

TAO YOLU – BİRİNCİ SEVİYE DERS KONULARI (Ders başlıklarından bazıları aşağıda verilmiştir, daha detaylı eğitim programı başvuranlarla paylaşılacaktır.)

ZİHİNSEL VE FİZİKSEL BÜTÜNLÜK İÇİN TAO ÖĞRETİLERİ 

Her şeyin titreşim halinde olduğu evrende, bu dünyada ve bu bedende dengeyi sağlamanın ve bütünleşmiş bir yaşam sürdürebilmenin anahtarları

Göklerin  Tao’su  – İnsan’ın Tao’su –  Yerin Tao’su

TAO felsefesi

Taoist öğretiler: Tao Te Ching vb. uzakdoğu öğretileri

Çin kozmogonisi , Evrenin Tao’su

Yin-Yang öğretisi

I Ching, Bagua, 8 Trigram

Martial Arts 

İç güç, içsel güç, dingin güç

Taoist pratikler: Qigong, Neigong , Tai Chi

Chi Gong çalışmalarının amacı:  Enerji, Chi , Prana , Kozmik enerji , Işık bedenimiz, Elektrik, Manyetizma

Zihinsel Tai Chi – Zihin eğitimi neden önemli ?

Tai Chi öğretisi ile yaşamda zıt kutupların dengesi

İç yaşam – Dış yaşam dengesi = Spritüel yol ve yaşam yolu entegrasyonu

Hareket, titreşim, enerjinin türleri

5 Element – Wu Hsing öğretisi

Bioenerjetik ilkeler

Nefes, önemi, zihin-nefes- beden bütünlüğü

Çakralar, Chi ve meridyenler

Bilimsel olarak Chi : Entropi, Heisenberg belirsizlik ilkesi, Tesla… vb.

Sağlık nedir ? Doğal sağlık, Bütünsel sağlık

Neden hastalanırız ? Hastalık ne anlama gelir ?

ve diğer konular………..

Birinci Seviyeyi tamamlayanlar isterlerse ikinci seviye eğitimlerle TAO YOLU’nda ilerleyebilirler. 

Üst Benliklerimize, Evrensel Enerjiye, Evrensel Zihine, Birlik’e, BİR’e …. doğru dönüşüm yolculuğumuzda Işık ve Bilgeliğin çoğalması niyetiyle ve sağlıklı dengeli bir yaşam dilekleriyle…

Sevgiyle, ışıkla

Başak Arpacıoğlu,

0 555 255 50 08, ZENDO AKADEMİ , www.zendoakademi.com

Tao Yolu Eğitimleri ® , tescilli marka Zendo Akademi’ye aittir. 

#enerji #chi #ki #prana #elektrik #manyetizma #bioenerji #evren #tesla #qi #quantum #foton #atom #titresim #frekans #rezonans #taichi #tao #yol #zen #zenmind #uzakdoğu #ortaasya #öğreti #felsefe #bilgelik #ruhzihinbeden #cintibbi #onlineders #uzaktaneğitim