TEORİK EĞİTİMLER

TAO YOLU EĞİTİMLERİ KATILIMCILARINDAN  : 

“Tao Yolu eğitimi, evrenin doğasını dolayısıyla kendi doğamızı kavramanın ve tüm planlarda enerjimizi nasıl dengede tutacacağımızın yollarını gösteren bir ışık yolu.
Sevgili Başak Hocamın bilgi birikimi ve enerjisi ile akıcı ve verimli geçen dersler, pratik uygulamalarla da bütünleşiyor.
Bir çok soruma cevap bulduğum, bilgilerimi bütünleştirdiğim bir eğitim oldu ve olmaya da devam ediyor.
Emekleriniz ve her zaman dost yaklaşımınız için çok teşekkür ederim.” Sevgilerimle
Bilge Karahan Drahor

“Bir insanın ilerlemek istediği yolda, iyi bir öğretmene rastlaması kadar güzel bir şey olabilir mi? Başak hocamla karşılaşmamın bir lütuf olduğunu düşünüyorum. Tao yolu  dersleri hayata ve tüm varoluşa bakışımı, hayranlığımı ve saygımı farklı boyutlara taşıdı. Tao dersleri sayesinde, yıllar yılı aldığım çeşitli eğitimlere rağmen, cevap kısmı hep boş kalan bir çok soruma yanıt buldum ve bulmaya da devam ediyorum. Yüzdükçe derinleşen bir derya… Hayatımda aldığım en doğru kararlardan birinin de bu eğitime katılmak olduğuna inanıyor ve iyi ki diyorum. ” Serpil Doğan 

“Tao yolu ile eğitimi ile, bilgi, nefes ve chigong çalışmaları ile bütünleştirilmiş  zihin, beden, ruh dengesini kullanmayı öğreten içte ve dışta dengeli yaşamayı sağlayan, bilgi ile farkındalık, farkındalık ile gelen bilinç ve dönüşüm yolculuğu…Hayat yolculuğunda  deneyimler, kişiyi kendisine götüren bir süreç ve bu süreçte  denge ile yaşamak farkındalığı, Tao yolu eğitimi yaşamda kendini tanıma yolculuğunda bir yol haritası.Sonsuz teşekkürlerimle… Saygı ve sevgilerimle” Meltem Duran

“Sevgili Başak Hocam, doğru zamanda doğru kişiyle karşılaşmak bu olsa gerek…
Değişim ve dönüşüm yolunda, evrendeki enerji, evrensel doğa yasaları konularında doğru kaynak arayışındayken karşılaşmamız benim için büyük bir şans oldu.
Yeniliğe, yenilenmeye, öğrenmeye açık, kendisi ve doğa ile uyumlu, dingin, zihinsel ve fiziksel bütünlük bilinciyle yaşamayı amaçlayan herkese açık, temel bilgilerin son derece anlaşılabilir ve akıcı bir şekilde aktarıldığı, ve uygulamalar ile de desteklediginiz 5 aylık temel eğitim sürecinin nasıl geçtiğini anlayamadım.
Online eğitim izleme rahatlığı, kaçırılan dersi izleme, ders tekrarı kolaylıkları da, her türlü iş ve yaşam koşulunun yanısıra egitimin verimliliği açısından önemliydi.
Desteğiniz ve emeğiniz icin çok teşekkür ediyorum.” Ayşen Aksulu

“Bilgelikle ve içtenlikle aktardığınız bilgilerden payıma düşeni aldığımı düşünüyorum. Emeğiniz için çok teşekkür ederim. Saygı ve sevgiler.” Sevinç Altıer