YENİ DÖNEM HAKKINDA

2017 – 2018 ÇALIŞMA DÖNEMİ :  

İstanbul, Kadıköy Bahariye Caddesi’ndeki stüdyomuzda Chigong ve Tai Chi derslerimiz başlamıştır.  Bu dönemden itibaren, uygulamalı derslerimizin içeriği gelişiminizi desteklemek için teorik eğitimler ve Zen meditasyonu ile zenginleştirildi. Ders süresi önceki senelerde 1 saat 15 dk iken, bu dönemden itibaren 1. saat 45 dk. olacak.

Ders akışı : 25 dk. Teorik eğitim : Tao felsefesi, Tao Te Ching okumaları, Zen sohbeti, Chigong ve Tai Chi teorik eğitimler.  15 dk. Zen Meditasyonu ve 65 dk. Chigong ve Tai Chi egzersizleri.

Ekim 2017’den itibaren diğer illerde ve ülkelerde düzenli eğitim vermeye başlıyoruz. (Ekim 2017’de Çanakkale stüdyomuz açılıyor, 2018 içinde İzmir, Çeşme, Tekirdağ, İskeçe ve Samos’ta atölyeler olacak.)

Yeni program nedeniyle İstanbul’daki stüdyo dersleri iki haftada bir yapılacak. Çanakkale’de her hafta stüdyo dersleri olacak. İlave olarak gelişimini desteklemek isteyenler için online derslerimiz de pek yakında hizmetinizde …

Ders programları için : http://www.zendoakademi.com/dersprogrami/

Ders ücretleri için : http://www.zendoakademi.com/ucretler/

 

TAI CHI QIGONG TEMEL EĞİTMENLİK EĞİTİMİ – 200 saat – Yeni grup

EĞİTİM TAKVİMİ  : EKİM 2017 – MAYIS 2018

Katılmak isteyenler için ücretsiz tanışma toplantıları tarihleri :  6 Ekim Cuma saat 18:30-19:30, 7 Ekim Cumartesi 18:30-19:30

Bu toplantıları kaçırırsanız da eğitime katılmanız mümkün… 27 Ekim ilk eğitim tarihine kadar başvurunuzu yaparak, Başak Hoca ile detayları birebir görüşebilirsiniz.

Detaylı bilgi :  http://www.zendoakademi.com/temelegitim/

İlgili sayfadaki detaylı bilgileri ve katılım koşullarını okuduktan sonra, başvuru için kısa özgeçmişinizi içeren niyet mektubunuzu zendo@zendoakademi.com adresine göndermeniz ve bu toplantılardan birine katılmak için randevu almanız gerekmektedir.

Eğitmenlik grubu kontenjanı maksimum 12 kişidir.

 

ŞİFU WING CHEUNG İLE 2018 YILI EĞİTİMLERİ : 

30 Mart – 8 Nisan 2018 tarihlerinde Çinli ustamız Sifu Wing Cheung yıllık ziyaretini gerçekleştirecek. Bu ziyaret esnasında, uluslararası eğitmenleri ninde katılacağı 6 günlük bir inziva kampımız olacak. Ardından 6 Nisan’da daha önceki eğitimlerine katılmış kişilere yönelik Tai Chi NeiGong eğitimi olacak. 7-8 Nisan tarihlerinde de Shibashi Set-1 eğitimini almış öğrenciler için Tai Chi Qigong Shibashi Set-2 eğitimini gerçekleştirecek. Eğitimler Çanakkale’de yapılacak.

2018 Eğitimlerinin detayları : http://www.zendoakademi.com/sifu-wing-cheung/2018-sifu-wing-cheung-egitimleri/

Sifu Wing Cheung ve 2014-2015-2016 Eğitimleri : http://www.zendoakademi.com/sifu-wing-cheung/

2017 Eğitimleri   :  http://www.zendoakademi.com/sifu-wing-cheung/2017-sifu-wing-cheung-egitimleri/

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir