TEORİK EĞİTİMLER

TAO YOLU ONLINE EĞİTİMLERİMİZ :
Zihinsel bilgilerinizi, bedensel farkındalık çalışmalarınızı ve spiritüel gelişiminizi bütünleştirmeye katkı sunan TAO YOLU online eğitimlerimiz, Tao felsefesini ve diğer uzakdoğu öğretilerinin kadim bilgeliğini aktarmayı, Tao öğretilerini bedensel farkındalık çalışmalarıyla bütünleştirmeyi amaçlamaktadır.

Derslerde işlenecek konular Tai Chi ve/veya Qigong bilmeyi gerektirmemektedir. Işlenecek konularla ilgili ve meraklı olmanız yeterlidir. (Kadim Bilgelik, Taoist felsefe, Hermetik öğretiler, ezoterizm, teozofi, uzakdoğu felsefeleri, mitoloji, semboloji, astroloji… gibi )

Uygulamalı olarak tai chi, chigong, yoga, enerji çalışmaları yapıyorsanız bütünleştirici ve destekleyici olacaktır.

Online dersleri kaçırırsanız, kayıtlardan tekrar izleyebilirsiniz, gecikirseniz de katılabilirsiniz. İnternet erişiminizin olduğu herhangi bir yerden bilgisayar veya cep telefonunuzla takip edebilirsiniz.

Detaylı bilgiler için : http://www.zendoakademi.com/taoyolu/

 

TAO YOLU EĞİTİMLERİNE KATILAN ÖĞRENCİLERİMİZDEN : 

“Bir insanın ilerlemek istediği yolda, iyi bir öğretmene rastlaması kadar güzel bir şey olabilir mi? Başak hocamla karşılaşmamın bir lütuf olduğunu düşünüyorum. Tao yolu  dersleri hayata ve tüm varoluşa bakışımı, hayranlığımı ve saygımı farklı boyutlara taşıdı. Tao dersleri sayesinde, yıllar yılı aldığım çeşitli eğitimlere rağmen, cevap kısmı hep boş kalan bir çok soruma yanıt buldum ve bulmaya da devam ediyorum. Yüzdükçe derinleşen bir derya… Hayatımda aldığım en doğru kararlardan birinin de bu eğitime katılmak olduğuna inanıyor ve iyi ki diyorum. ” Serpil Doğan 

 

“Tao yolu ile eğitimi ile, bilgi, nefes ve chigong çalışmaları ile bütünleştirilmiş  zihin, beden, ruh dengesini kullanmayı öğreten içte ve dışta dengeli yaşamayı sağlayan, bilgi ile farkındalık, farkındalık ile gelen bilinç ve dönüşüm yolculuğu…Hayat yolculuğunda  deneyimler, kişiyi kendisine götüren bir süreç ve bu süreçte  denge ile yaşamak farkındalığı, Tao yolu eğitimi yaşamda kendini tanıma yolculuğunda bir yol haritası.Sonsuz teşekkürlerimle… Saygı ve sevgilerimle” Meltem Duran

  • “Sevgili Başak Hocam, doğru zamanda doğru kişiyle karşılaşmak bu olsa gerek…
    Değişim ve dönüşüm yolunda, evrendeki enerji, evrensel doğa yasaları konularında doğru kaynak arayışındayken karşılaşmamız benim için büyük bir şans oldu.
    Yeniliğe, yenilenmeye, öğrenmeye açık, kendisi ve doğa ile uyumlu, dingin, zihinsel ve fiziksel bütünlük bilinciyle yaşamayı amaçlayan herkese açık, temel bilgilerin son derece anlaşılabilir ve akıcı bir şekilde aktarıldığı, ve uygulamalar ile de desteklediginiz 5 aylık temel eğitim sürecinin nasıl geçtiğini anlayamadım.
    Online eğitim izleme rahatlığı, kaçırılan dersi izleme, ders tekrarı kolaylıkları da, her türlü iş ve yaşam koşulunun yanısıra egitimin verimliliği açısından önemliydi.
    Desteğiniz ve emeğiniz icin çok teşekkür ediyorum.” Ayşen Aksulu