MEDİKAL MASAJ

MEDİKAL MASAJ  “sadece bir dokunuştan fazlası” 

7111_web_1En eski geleneksel sağaltıcı uygulamalardan biri olan masaj, bedenimizde ve zihnimizde derin rahatlamayı ve canlanmamızı sağlar.

Terapi masajları, bireyin içgüdüsel ve doğal iyileştirme gücünü harekete geçirerek, tamamlayıcı ve alternatif tedavi yöntemi olarak kullanılabilir.

Terapi masajları pek çok teknik içerir ve genellikle hangi tür masaj uygulanacağına kişinin ihtiyacı ve fiziksel durumuna göre karar verilir.

Günümüzde büyük şehirlerde yaşamanın getirdiği başlıca sorunlar stres, gerginlik, ağrılar, uykusuzluk gibi zihinsel ve fiziksel problemlerdir. Masa başında, bilgisayar karşısında geçirilen uzun saatler süren çalışma koşulları ve duruş bozukluklarından kaynaklanan sürekli sırt, boyun ve bel ağrılarını, omurga sorunlarını da beraberinde getirmektedir.

medical-massage-therapyMasajla sağlığınıza ve iyiliğinize dokunurken, kendinize ayırdığınız bu özel zamanda, rahatlatıcı müzik, aroma terapi yağları ve hoş kokular eşliğinde, sakin bir modda sistematik dokunuşlarla rahatlamayı, gevşemeyi deneyimlersiniz.

Kendinize bir iyilik yapın.

 

Sunduğumuz masaj hizmetleri :img_1700

  • Klasik / İsveç masajı
  • Rahatlatıcı masaj
  • Selülit masajı
  • Derin doku ve tetik nokta masajları
  • Refleksoloji

 

Ücretler :

  • Sırt masajı : seans süresi yaklaşık 40-50 dakika,  seans ücreti : 80 TL
  • Bütün beden masajı : seans süresi yaklaşık 60 dakika, seans ücreti  : 110 TL
  • Refleksoloji : seans süresi yaklaşık 30-40 dakika, seans ücreti : 80 TL
  • Shiatsu : bölgesel çalışma, her seans süresi yaklaşık 30-40 dakika, seans ücreti :80 TL

Randevu almak için lütfen selmaakdagerdal@gmail.com e-posta adresine mesaj gönderebilir veya çalışma saatleri süresince 0555 811 43 96 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

screenshot-21_11

Selma Akdağ Erdal

Masaj terapisti, refleksolog, yaşam koçu 

1967 yılında doğdum. 1985 yılında Kadıköy Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi’nde İngilizce İşletme bölümünü bitirdim. 17 yıl ülkemizin güzide şirketlerinde dış ticaret ve ihracatta çalıştıktan sonra 2003 yılında kendime yeni bir rota çizmeye karar verdim, sağlıklı yaşama adım attım. Eğitim Fakültesi‘nde İngilizce Öğretmenliği Sertifika Programı‘na katıldım. Mimder’e üye oldum. Nefes teknikleri eğitimi aldım. Yoga derslerine devam ettim. Yaşam Koçluğu Sertifika Programına katıldım. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri ve İç Denetim Sertifikaları aldım. Kitgep-Kişilik Tanılama ve Geliştirme Programına katıldım. Mc Akademi’de, ülkemizin öncü masaj terapisti ve eğitimcilerinden  MEB Sertifikalı uygulamalı, Masaj Terapisi Eğitimi aldım.  Zendo Akademi’de Tai chi Qigong Eğitmenlik Eğitimi’ne katıldım. Zendo Akademi’de ve Vadi Ruhu Çigong Okulu’nda çigong ve Thai Çi ve Çigong derslerine devam etmekteyim.

Zihinsel  ve fiziksel şekilde rahatlayarak  yaşam kalitesini arttırmaya, sağlığımızı korumaya ve/veya sağlığa kavuşmaya yönelik uygulamalar yapmaktayım.

İyi derecede İngilizce, başlangıç seviyesinde Fransızca,İspanyolca ve Arapça biliyorum. Halen gelişim için çeşitli kurslara devam etmekteyim.