TERAPİ, MASAJ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ

 1. BİOENERJETİK MASAJ HİZMETLERİMİZ :  

En eski geleneksel sağaltıcı uygulamalardan biri olan masaj, bedenimizde ve zihnimizde derin rahatlamayı ve canlanmamızı sağlar. Terapi masajları, bireyin içgüdüsel ve doğal iyileştirme gücünü harekete geçirerek, tamamlayıcı ve alternatif tedavi yöntemi olarak kullanılabilir. Terapi masajları pek çok teknik içerir ve genellikle hangi tür masaj uygulanacağına kişinin ihtiyacı ve fiziksel durumuna göre karar verilir.

Günümüzde büyükşehirlerde yaşamanın getirdiği başlıca sorunlar stres, gerginlik, ağrılar, uykusuzluk gibi zihinsel ve fiziksel problemlerdir. Masa başında, bilgisayar karşısında geçirilen uzun saatler süren çalışma koşulları ve duruş bozukluklarından kaynaklanan sürekli sırt, boyun ve bel ağrılarını, omurga sorunlarını da beraberinde getirmektedir. Masajla sağlığınıza ve iyiliğinize dokunurken, kendinize ayırdığınız bu özel zamanda, rahatlatıcı müzik, aroma terapi yağları ve hoş kokular eşliğinde, sakin bir modda sistematik dokunuşlarla rahatlamayı, gevşemeyi deneyimlersiniz.

Sunduğumuz masaj hizmetleri :

 1. Chigong terapi ile meridyen masajı : seans süresi yaklaşık 60 dk, seans ücreti : 100 tl
 2. Sırt masajı : seans süresi yaklaşık 40-50 dakika,  seans ücreti : 80 tl
 3. Bütün beden masajı : seans süresi yaklaşık 60 dakika, seans    ücreti  : 100 tl

 

 • BNE TERAPİ , Bio Neuro Emotion Therapy, Dr Hamer ve Enric Corbera öğretilerinin ışığında, Christian Fleche Biodecoding Enstitüsü onaylı bireysel terapiler.
 • I-CHİNG İLE KENDİNİ TANI, Ruhunuz, zihniniz ve bedeniniz arasındaki uyum için Kadim Çin Bilgeliği I-Ching öğretileri ile kişiye özel bireysel danışmanlık.
 • ZİHİNSEL KONSANTRASYON, Ernest Wood öğretilerinin teorik ve pratik uygulamalı eğitimler bireysel veya gruplar için.
 • FENG SHUI DANIŞMANLIĞI, Enerjiniz ve yaşadığınız mekanlarınız arasında hedeflerinize yönelik uyum için.

Bu hizmetlerimizin seansları ve süreci ücretsiz ilk bireysel görüşmenin sonunda ihtiyaca göre belirlenmektedir. Talepleriniz için lütfen bilgi ve randevu alınız.

zendo@zendoakademi.com, 0 555 255 50 08

 

“TERAPİ, MASAJ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ” için 2 yorum

 1. Merhaba, saatleriniz bana uymuyor. Bu durumda şimdilik sadece masaj almak istiyoruz. Önümüzdeki hafta uygun bir zamanda 2 masaj alabiliriz.
  Ayşenur ve Sermin Ökten

  1. İlginize çok teşekkürler. Lütfen telefonla randevu alınız. Sağlıklı günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir