ENERJİ ŞİFA TERAPİLERİ

ENERJİ ŞİFALANDIRMA ÇALIŞMALARI 

Fiziksel bedenimiz varoluşun somut bir göstergesi, fiziksel bedenimiz için uyguladığımız çaba bazen huzurlu ve sağlıklı bir hayat için yetersiz kalabiliyor. Fiziksel bedenimize gösterdiğimiz çabanın belki de 1/10 ini enerji bedenimiz için göstermiyoruz..

Her gün fiziksel bedeninizi temizlemeniz, zinde tutmanız  kendinizi tam, sağlıklı ve arı hissettirmeye yetiyor mu ?

Yaşadığımız dünyada her canlı gibi enerjileri kullanıyor ve kirletiyoruz. Oksijen ve karbondioksit dengesi örneğini düşünürsek her canlı gibi dönüşümün tüketme noktasında varız. Ancak tembelleştirilmiş insan doğasının yan etkisine kapılıp üretme yetimizi kaybediyoruz.

Varoluşa sunduklarımız, talebimizden az oldukça varoluş hazinesinden ve dolayısı ile kendi iç hazinemizden tüketmeye başlıyoruz.. Bitkin, yorgun ve yetersizlik hissi bozulan dengenin yan etkileri…

depositphotos_47932993_m-2015Çocukluğumuzdan beri Atalarımızdan aktarılan, kirli enerjileri uzak tutmak ve temizlemek için nazar boncuğu, kurşun, mantra, dua, tütsüleme gibi kullandığımız yöntemlerimiz  yaşadığımız hayat koşullarında yeterli gelmeyebiliyor.

Çocukluktan ve hatta geçmiş yaşamlarımızdan taşıdığımız kirli enerjiler, bazen huyum bu diye değişime direnç gösterdiğimiz tıkanık enerjiler, olumsuz duygularımız, kalıpçı fikir ve davranışlarımız enerji bedenimizde bir takım blokajlar oluşturuyor.

Enerji bedeni temizliğinde bu blokajların çözülmesi, kirli enerjilerin temiz enerjiye dönüşmesi için DOĞAL TAŞ TERAPİSİ, ŞİFALI SESLER TERAPİSİ,  DOĞAL YAĞLAR, USUİ REİKİ Terapi yöntemleri, yönlendirme meditasyonları, fiziksel ve mental egzersizler gibi yöntemler ile kadim bilgiler ışığında sağaltıcı ŞİFA Enerjileri ile birlikte çalışıyoruz..

Bedenimizin enerji kanalları çakralarımızda sıkışmış kirli enerjileri temizliyor, hazinemizin hasar görmüş kısmını yenilemek, tamlanmak ve yaşam içinde arı, sağlıklı ve huzurlu olmak için çeşitli egzersizler öğreniyoruz.

 

Ücretler :

  • Tek seans 100 TL
  • Yüzyüze seanslar ortalama 1,5-2 saat sürer.
  • 21 günlük uzaktan çalışma ve yüzyüze 3 seans 300 TL

 

Randevu için: gizemsayil@gmail.com     veya Telefon & Whatssapp:  0531256 08 26